przejdżmy do konkretów
Hej,szukam z Torunia lub okolić właścicielkę?la tinkera w celu umówienia się na darmową jazdę ![]()
Jeżeli ktoś by się zgodził
to bym była bardzo wdzięczna ponieważ spełniło by się moje marzenie,że chociaż raz w życiu pojeździła bym na tym koniu
Jeżeli jest ktoś kto z chęcią się zgodzi to proszę bardzo o kontakt
Poza tym bardzo bym chciała poznać miłośników koni z
Torunia lub okolic(którzy mają własne konie albo chociaż jeżdżą konno,oraz lubią inne zwierzęta)a nawet z całego kraju,dlatego zapraszam chętnych do korespondencji ![]()
Torunia lub okolic(którzy mają własne konie albo chociaż jeżdżą konno,oraz lubią inne zwierzęta)a nawet z całego kraju,dlatego zapraszam chętnych do korespondencji ![]()
Torunia lub okolic(którzy mają własne konie albo chociaż jeżdżą konno,oraz lubią inne zwierzęta)a nawet z całego kraju,dlatego zapraszam chętnych do korespondencji ![]()
Torunia lub okolic(którzy mają własne konie albo chociaż jeżdżą konno,oraz lubią inne zwierzęta)a nawet z całego kraju,dlatego zapraszam chętnych do korespondencji ![]()
Amigo
Cześć
Znacie jakieś dobre maści na świerzb dla koni? Jeśli tak to chętie skorzystam z porady:)
Hej, był ktoś na obozie jeździeckim nad morzem/jeziorem? Bo chciałam pojechać w przyszłym roku na obóz dwutygodniowy i chciałabym znaleźć jakąś lepszą stajnię. Zastanawiam się nad stajnią Pestka...
Heej :3
B-Lejdis, hehe to ja xd
Ja Pestki nie polecam.
Koń zapoprężony, ale w teren w siodle, czemu nie?
Dlaczego nie polecasz tej stajni?
Napisałam
Udostępniają do jazdy konie, które są zapoprężone, kulawe
Czyli typowa szkółka
No chyba, że akurat ja miałam pecha
stajnia w zakopane
Cleo
Ankas777,
hwj
budowa lonżownika