majka mk

10 July, 22:26

przejdżmy do konkretów

Aniahucul

12 July, 17:55

Hej,szukam z Torunia lub okolić właścicielkę?la tinkera w celu umówienia się na darmową jazdę Uśmiechnięty

Aniahucul

12 July, 17:56

Jeżeli ktoś by się zgodził

Aniahucul

12 July, 18:00

to bym była bardzo wdzięczna ponieważ spełniło by się moje marzenie,że chociaż raz w życiu pojeździła bym na tym koniu Uśmiechnięty Jeżeli jest ktoś kto z chęcią się zgodzi to proszę bardzo o kontakt Uśmiechnięty Poza tym bardzo bym chciała poznać miłośników koni z

Aniahucul

12 July, 18:04

Torunia lub okolic(którzy mają własne konie albo chociaż jeżdżą konno,oraz lubią inne zwierzęta)a nawet z całego kraju,dlatego zapraszam chętnych do korespondencji Uśmiechnięty

Aniahucul

12 July, 18:05

Torunia lub okolic(którzy mają własne konie albo chociaż jeżdżą konno,oraz lubią inne zwierzęta)a nawet z całego kraju,dlatego zapraszam chętnych do korespondencji Uśmiechnięty

Aniahucul

12 July, 18:05

Torunia lub okolic(którzy mają własne konie albo chociaż jeżdżą konno,oraz lubią inne zwierzęta)a nawet z całego kraju,dlatego zapraszam chętnych do korespondencji Uśmiechnięty

Aniahucul

12 July, 18:05

Torunia lub okolic(którzy mają własne konie albo chociaż jeżdżą konno,oraz lubią inne zwierzęta)a nawet z całego kraju,dlatego zapraszam chętnych do korespondencji Uśmiechnięty

Nynul

21 July, 12:56

Amigo

Majmishel

13 August, 13:46

CześćUśmiechnięty Znacie jakieś dobre maści na świerzb dla koni? Jeśli tak to chętie skorzystam z porady:)

Simona

13 August, 20:15

Hej, był ktoś na obozie jeździeckim nad morzem/jeziorem? Bo chciałam pojechać w przyszłym roku na obóz dwutygodniowy i chciałabym znaleźć jakąś lepszą stajnię. Zastanawiam się nad stajnią Pestka...

Ed&Yta

16 August, 13:43

Heej :3

Ed&Yta

16 August, 13:44

B-Lejdis, hehe to ja xd

Chestnut_Stalion

17 August, 23:27

Ja Pestki nie polecam.

Chestnut_Stalion

17 August, 23:28

Koń zapoprężony, ale w teren w siodle, czemu nie?

Aniahucul

20 September, 13:26

Dlaczego nie polecasz tej stajni?

Chestnut_Stalion

22 September, 20:10

Napisałam

Chestnut_Stalion

22 September, 20:10

Udostępniają do jazdy konie, które są zapoprężone, kulawe

Chestnut_Stalion

22 September, 20:10

Czyli typowa szkółka

Chestnut_Stalion

22 September, 20:10

No chyba, że akurat ja miałam pecha

Monidlo

24 September, 18:36

stajnia w zakopane

Ankas777

02 October, 01:29

Cleo

alberto

02 October, 06:14

Ankas777,

alberto

02 October, 06:14

hwj

lew99

13 October, 21:12

budowa lonżownika